O imigrantach

Skopiowane z facebooka w celach archiwalnych i antycenzuralnych :). Nie edytowany. Dodatkowo drugi komentarz powiązany (po angielsku, jak by komuś trzeba przetłumaczyć, to śmiało komentować/pisać do mnie).

W sumie nie mam problemu z przyjęciem imigrantów. O proszę to masz pracę na kasie czy jakąkolwiek za 1500 na rękę i radź sobie. Żadnych zasiłków, darowanych mieszkań itd. Jak przeciętny Kowalski, który zapierdala gdzieś na produkcji za minimalną, musi zapłacić mieszkanie, wykarmić i ubrać żonę i dzieci, rzeczone dzieci wysłać do szkoły itd. Zobaczymy, czy będą sprowadzać rodziny i formować osiedla itp.
Wojna? Co z tego, że mają wojnę? My też mieliśmy. Ktoś nam pomógł? Polak brał karabin i szedł na wroga, żeby zasłonić piersią rodzinę i ojczyznę. Oni biorą tabletą, spierdalają w przeciwną stronę, liczą na zasiłek i łaską UE chcą sprowadzić rodzinę, żeby ta dostała zasiłek, żeby sprowadzić więcej rodziny…
U nas nie ma pieniędzy na imigrantów (jakichkolwiek, bo pomijając fakt, że muzułmanie wyruszyli kolonizować europę, to na innych imigrantów-nierobów też nie mamy pieniędzy), którzy będą siedzieć na zasiłku. Bezrobotny 600zł, emerytura po 40 czy prawie 50 latach pracy 800zł, a „biedny uchodźca” 1500 czy 2000? Paranoja. Wojna, nie wojna, whatever, jesteś imigrantem, to :
1. Szanuj gospodarza, jego język, kulturę, religię, historię.
2. Zapierdalaj do roboty jak ludzie, który przyjęli Cie do swego kraju, a nuż przyjmą Cię na stałe. (Na Ukrainie też jest wojna, a słyszałem, że Ukraińcy jak dostaną robotę, to zapieprzają aż wióry lecą. I podobno pracodawcy wykorzystują sytuację dając znacznie mniejsze stawki niż Polakom, ale to osobny temat)
3. Jak dostaniesz coś za darmo (pieniądze, jedzenie, leki, dach nad głową), całuj rączki i wychwalaj pod niebo, bo nie wiadomo, czy ktoś inny takiej pomocy by Ci udzielił.

A na koniec do pani pożalsiębosche premier Kopacz : Życzę, aby musiała pani spojrzeć w oczy każdemu Polakowi, który nie może wrócić do kraju z wygnania (np: Kazachstan, czy inne kraje poZSRRowskie) lub który musiał wyjechać za granicę CIĘŻKO HAROWAĆ na chleb dla siebie i dla rodziny I wytłumaczyć, dlaczego oni nie dostaną domu i pomocy od państwa, a ludzie innej narodowości, wyznania, kultury, bez jakiegokolwiek powiązania z naszym krajem tak. I żeby do końca życia się pani śnili.

P.S. : Powyższe życzenia ślę również do Donalda Tuska, kanclerz Merkel, całemu europarlamentowi i wszystkim lewakom. Chcecie utrzymywać imigrantów? – To sobie ich weźcie do domów, krzyż na drogę (póki jeszcze można machać krzyżem).

Dodatkowy komentarz :

So apparently when you say you don’t want muslim immigrants you are :
– a racist
– a bigot
– an islamofobe
– an insensitive asshole to people who escape war
– a selfrighteous prick who will not share his „riches” with the poor

And based on todays „Agora” (it’s like Soviet’s „The Truth” only less red) you are a Nazi.

Well, at least fundamental muslims are not gay, cause you would be a homophobe as well.

Oh and put down that stake you murderer. That cow had feelings.

And that water had microorganizms, who could multiply by dividing and have little microorganizm children, and you just decided to slowly digest them, you monster.

Might as well keep breathing and take all that oxygen from the air so the poor trees don’t have anything to breathe with (yes, trees breathe and they user MORE oxygen then they produce in photosynthesis), you dendrophobe.

While your at it, just stand and block the sun, so the fotons do not reach the atoms on the ground and atoms don’t energize enough to encourage movement and react with neighbouring atoms or convert the energy into new quarks to create new protons. You … quantum.. mechanic-o-phobe?

Well, by now you get my point. Think for yourself, don’t let the media do that for you.