O lekach.

W celach archiwizacyjnych, wklejam tekst o lekach z facebook’a.

Uwaga, srogi komentarz. (You have been Warned).
Ja nie mam tv, filmy/seriale/programy oglądam w internecie – kiedy chce, mogę zatrzymać i nie ma reklam. U rodziców jest TV, oglądamy kabarety, spoko. Ale pojawiają się reklamy. Z tego co ją pamiętam, to wciskali zabawki dzieciom, drogie sprzęty rodzicom, vizira czy inne środki czystosci, marne seriale czy nowy program i wszystkim cisnęli do dupy słodycze i inne żarcie. Standard. A teraz. Pozyczki i Leki. Leki leki leki. I to nie z syropem na kaszel albo doppel herza. Ale po kolei :
-Perspi block. Zamiast antyperspirantu blokuj wytwarzanie potu. Świetny plan, nie poć się, przegrzej organizm i dostan udaru ale przynajmniej nie będziesz miec mokrej koszulki.
-Espimusan dla dzieci. Jak dziecko ma gazy to nie bierz na ręce, nie odbekaj, nie masuj brzuszna tylko daj leki. Niech od najmłodszych lat ma organizm uzależniony od leków i nie rozwija się samodzielnie.
-detoksan (czy podobnie). Zatrzymuje odruch kaszlenia u palaczy. Na pewno skuteczniej niz rzucenie palenia. Jaraj ile chcesz i nie kaszel. Umrzyj na raka albo z powodu zasmolenia płuc 2 razy szybciej.
-Waginex (czy podobnie). Masz grzybice pochwy? Proszę tu graficzna reprezentacja infekcji grzybicznej pochwy. Smacznego.
-Wszelkie środki na potencje. Zwieksz ryzyko zawału ale chuj przynajmniej poruchasz. Najlepiej popij redbullem.
-Livercostam. Pierdol co Ci powiedział lekarz, zryj dalej tłuste pomożemy Ci strawic. Jak wątroba Ci obrosnie dostaniesz hepatil.
-Responsen na kaca. Zwykła woda nie wystarczy. Najwyraźniej woda z cukrem też nie. Albo z magnezem (czy multiwitamina). Musisz zapierdalac do apteki po ultra super lek, który zawiera elektrolit (Idiokracja nie miała się dziać za 500lat?) i glukozę. Z tego wynika że się nie znam i woda z cukrem i magnezem to nie to samo.
-100 mln leków na ból. Metafen etopiryna apap ibuprom itd. Czytajcie ulotki. Przeciwbolowki dostępne w aptece bez recepty zawierają albo ibuprofen albo paracetamol. I różnią się jedynie dawka. Nie dawajcie se wcisnąć forte żadnego bez sprawdzenia dawki. Bo kosztują 2xwiecej bo niby podwójna dawka ale tabletek jest połowa (diet double dew anyone).

Mógłbym tak dalej. Generalnie można pod wpływem reklamy sobie coś kupić. A spodobal mi się zegarek, a dziecku zabawka itd. Ale jak ktoś się da wrobic na te leki to jest skończonym debilem.

Pocisz się? Schudnij albo nie marudz.
Jarasz i kaszlesz. A czego się kurwa spodziewales?
Masz wzdęcia albo ból wątroby jak zezresz tłuste? Nie zryj albo schudnij.
Pochlales? Cierp i powtarzaj że nigdy więcej nie będziesz pił jak prawdziwy facet Emotikon tongue
Nie mozesz cyk cyk? Sprawdź najpierw czy nie palisz, nie pijesz, zdrowo się odżywiasz i uprawiasz sport. Jak nie to zacznij albo nie marudz. Albo idź do lekarza porządnego zanim zaczniesz się truc (lekami na szczycie wszystkiego innego).
Dobra skończyłem. Jak się ktoś czuje urażony to niech się dwa razy zastanowi.
Jak się udowodni osobie inteligentej, że zrobiła coś głupiego to się zasmieje i nigdy więcej tego nie zrobi. A jak udowodnisz debilowi że jest debilem to się jeszcze obrazi. A jak zaczniesz się kłócić to Cię sprowadzi do własnego poziomu i pokona doświadczeniem.

Edit: Klawiatura w telefonie + autokorekta = buble to poprawilem. <- to słowo, apropo autokorekty próbowało się zmienić na poprawione iłem. Emotikon s